Hızlı Ara


Detaylı Arama
 
KATEGORİLER
Okul Öncesi->
>> Eğitim Seti
>> Faaliyet Dosyaları
>> Hikâye Seti
>> Tatil Kitapları
>> Uygulama Kitapları
İlköğretim->
Tüm Kategoriler


KDS - SBS Deneme Sınavları


2014 - 2015 YILLIK PLANLAR

> İlköğretim 1. Sınıf <
> İlköğretim 2. Sınıf <
> İlköğretim 3. Sınıf <
> İlköğretim 4. Sınıf <

2014 - 2015 OKUL ÖNCESİ PLANLAR

> Pusula - Yarım Gün<
> Pusula - Tam Gün<
> Karınca Yuvası - Tam Gün <
> Karınca Yuvası - Yarım Gün <
> Gülçin ile Orçun <
> Bilgin Meyveler - Tam Gün <
> Bilgin Meyveler - Yarım Gün<
> Petek ile Umut <

> Genel Plan - Tam Gün <
> Genel Plan - Yarım Gün <


ESİN, EMRE VE SEVİMLİ DOSTLAR  • 21.5 x 30.5 cm
  • 8 Kitap x 64 Sayfa Eğitim Seti
  • 8 Kitap x 16 Sayfa Çalışma Yaprakları
  • 110 gr. Birinci Hamur kağıt
  • 240 gr. A. Bristol kapak
  • İplik Dikiş

Esin, Emre ve Sevimli Dostlar Eğitim Seti'miz 8 adet Eğitim Kitabı, 8 adet aile katılımını içeren Çalışma Yapraklı kitapçık, Öğretmen Kılavuz Kitabı ve Eğitim-Öğretim Planından oluşmaktadır.

Sevimli Dostlar Eğitim Seti, okul öncesi dönemdeki çocukların ihtiyaçlarını, eğitim programlarındaki değişiklik ve yenilikleri, teknolojik gelişmeleri de göz önüne alarak hazırlanmıştır.

Çocuklarımız her kitapta farklı bir hayvan dostumuzla tanışacak ve onlara karakterlerimiz Esin ile Emre eşlik edecekler.

Kitaplarımız çocuklarımızın bilimsel düşünme yeteneğini, araştırarak öğrenme güdüsünü geliştirecek, toplum değerlerine karşı sorumluluk edinmeyi, insan haklarını öğrenmeyi ve canlılara saygı göstermeyi benimsetecek etkinliklerle donatılmış ve çocukların katılımcı olması özellikle göz önünde bulundurulmuştur.

Ayrıca kitaplarımızın fark oluşturacağına inandığımız, çocuğun bilimsel ve kültürel dünyasını zenginleştirmesinde katkı sağlayacak bazı bölümleri de bulunmaktadır. Bu bölümler bilim dünyasına pencere açan, sanat dünyasını tanıtan, sağlıklı bir yaşamın ilk adımlarını öğreten, en önemlisi ülkemizin güzelliklerini gösteren ilgi çekici etkinlikler eşliğinde hazırlanmıştır.

Örnek olarak "Güzel Türkiye'm" sayfasında bir ilimiz ve o ilde ünlü olan bir yapıt tanıtılmaktadır. "Sanat Önemlidir" sayfasında ise dünyaca ünlü bir sanatçı ve sanatı yer almaktadır.

Buna ek olarak "Mucitler ve İcatlar" ile "Meyveleri ve Sebzeleri Tanıyorum" sayfaları da yine çocuğun eğlenerek bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.

Aile katılımlı Yaprak Çalışmaları kitapçığı ise, çocuğun öğrendiklerini evde tekrarlaması ve ailesiyle kaliteli zaman geçirmesi düşünülerek hazırlanmıştır.

Öğretmen Kullanım Kılavuzu, ana kitapta yer alan etkinliklere ek olarak öğretmenin faydalanacağı alternatif çalışmaları içeren kapsamlı bir kılavuzdur.

Planlı bir eğitim uygulanabilmesi için MEB'in belirlediği amaç ve kazanımlar doğrultusunda hazırlanmış bir Eğitim-Öğretim Planı bulunmaktadır.

 
 
 
 
    Ana Sayfa  |  Okul Öncesi  |  İlköğretim  |  Yeni Çıkan  |  İletişim
 
 
© 2012-2013 GENDAŞ GENEL YAYIN DAĞITIM PAZ. VE TİC. AŞ / Tüm Hakları Saklıdır.
Alemdağ mah. Saray cad. No: 301/A Çekmeköy / İstanbul   
Tel: (0216) 312 82 21 - (0216) 312 82 56 - (0216) 312 83 95 / Faks: (0216) 312 40 44

_design by @PaCaMaN